БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

 

«Мені здається, що про сучасний світ
дуже важливо зрозуміти одну річ: 
велике розмаїття інформації 
не гарантує її достовірності»
Річард Гір

Сьогодні світом рухає інформація. Процес передачі інформації помітно прискорився. За допомогою нових технологій можна транслювати інформацію в онлайн-режимі в дуже великих обсягах і буквально в будь-яку точку планети та навіть за її межі.
5 лютого у рамках «Дня безпечного Інтернета», який відзначається у світі, та Україні в Гірницькому ПТУ пройшов захід, який був проведений інженером-програмістом Івановим Д. Л. та викладачем англійської мови Ляховою Д. В. Учням було продемонстровано відеофільм «Online сексуальне насильство над дітьми (онлайн гурмінг)».
В цей день було проведено цілий ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.Інформаційна хвилинка “Можливість Інтернету”, перегляди відеороликів “Безпека дітей в Інтернеті”;анкетування “Чим мене приваблюють сайти Інтернету?”; бесіди “Безпечний Інтернет”, тест на комп’ютерну залежність.

Проведені заходи надали можливість поповнити знання учнів з безпечного спілкування в Інтернеті та відповідального використання он-лайн-технологій та мобільних приладів.

Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня.

На данном изображении может находиться: 2 человека, в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Оксана Свиташ и Даша Ляхова, люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Даша Ляхова, люди стоят и обувь