Вебінар з професії “Оператор”.

На Донеччині відбулося засідання педагогічних працівників з професії «Оператор комп’ютерного  набору»
 
        10 жовтня 2019 року згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Донецькій області відбулося обласне засідання педпрацівників ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Оператор комп’ютерного набору» та суміжних професій на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище»
До обласної методичної секції за допомогою онлайн зв’язку на платформі SKYPE приєдналися представники Гірницького ПТУ:  майстер виробничого навчання Іванов Д.Л. та лаборант Потьомкіна А.І.
        Захід відкрила та привітала учасників профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Світлана Ревякіна. Учасники методичної секції отримали змістовну інформацію з питань організації освітнього процесу в 2019-2020 н.р., перелік та зміст навчально-плануючої документації, впровадження стандартів П(ПТ)О на модульно-компетентнісній основі в освітній процес при підготовці кваліфікованих робітників. Методист познайомила педагогів з новими умовами щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників.
        Наприкінці заходу освітяни поділились планами щодо проведення спільних методичні заходів на наступний календарний рік.
НМЦ ПТО в Донецькій області та всі учасники заходу щиро подякували господарям – адміністрації ДНЗ «ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» за створені умови і затишну атмосферу для проведення заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 6