Виховний захід «Стежками партизанської слави» до Дня партизанської слави.

«Пам’ятати задля майбутнього»

   Щорічно в Україні 22 вересня відзначають День партизанської слави. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Таке свято було засноване у 2001 році указом президента України для підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 рр.
      29 вересня 1941-го – в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту.
У зв’язку з 78-мою річницею Дня партизанської слави та 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру в Гірницькому ПТУ протягом тижня було організовано та проведено: тематичні виставки «Партизанськими стежками» та «Трагедія Бабиного Яру», лінійка-реквієм «Голокост в пам’яті українського народу», у групах пройшли покази відео та презентацій «Це не викреслити з пам’яті», «Бабин Яр: без права на повернення», переглянута документальна хроніка тих часів.
         Було проведено виховний захід – круглий стіл «Стежками партизанської слави». Викладач Богодарова О. С. розповіла присутнім про виникнення підпільно-партизанського руху в нашій країні. Під час заходу учні згадали які героїчні подвиги здійснили учасники підпілля і партизани, чим пожертвували задля того, щоб врятувати людські життя.
          Учні підготували доповіді та презентації про страшні події в Бабиному Яру. Жодні страхіття і знущання не змогли зламати волелюбного духу українців, які не шкодували власного життя, робили все можливе для наближення Перемоги. Всі учасники «круглого столу» пройнялися спогадами про той нелегкий шлях визволителів нашої батьківщини. Вони подарували майбутнє нам та нашим нащадкам.
Наприкінці заходу загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
Наш обов’язок – згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував перемогу, хто загинув у цій страшній війні. Хочеться нагадати всім слова: «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те що вона своя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 + = 35