День Вишиванки.

День Вишиванки в Гірницькому професійно-технічному училищі
Її носити насолода, і в будень, і в святковий час
Любов до неї то не мода, вона у серці по всяк час…
Кожного року у третій четвер травня Україна святкує День Вишиванки. Це порівняно молоде свято, але останнім часом стає все популярнішим. Сьогодні свято в Україні сприймається як щось належне, саме по собі необхідне, адже наші пращури здавна полюбляли носити вишивку на власному тілі. День вишиванки трансформувався в доволі потужне дійство, причому й далеко за межами України.
До святкування свята національної вишиванки приєднався і наш навчальний заклад. Працівники училища в цей день традиційно одягли вишиванки.
Під керівництвом викладачів української мови Шафієвої Н.В. та Богодарової О.С було організовано святкування Дня Вишиванки. Учні залюбки брали участь у конкурсах, співали українські пісні, доповнювали приказки, були переглянуті відеоролики «Легенда про Вишиванку», «Історія української вишивки», учні групи № 80 презентували відеоролик «А над світом українська вишивка цвіте».
Заохочування молодого покоління до святкування національних традицій формує розвиток гордості за свою країну, шанує історію та пам’ять поколінь.
Вишиванка – це не тільки елемент одягу – це дещо більше: святе, духовне – генетична пам’ять, у якій зашифрований особливий код нації.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, растение и на улице

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, цветок, трава, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят, свадьба, на улице и природа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

84 + = 90