День пам’яті жертв голодоморів.

З малої надії-зернини
Розквітне зоря вікова.
Не згасне ім’я України,
Допоки в нас пам’ять жива!

У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів та з метою донесення до широкої аудиторії учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії у Гірницькому професіонально-технічному училищі під керівництвом викладача Ляхової Д.В. та майстром в.н. Булавою О.І. було проведено виховний захід «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!».

Хвилиною мовчання та горінням свічок приєднались до Всеукраїнської, національної акції «Запали свічку», вшанували пам’ять закатованих голодом жертв геноциду Українського народу. Учнівською молоддю було розглянуто питання «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні як злочин геноциду». Для наочності створено інформаційний стенд «Пам’ятай Голодомор»,

Також здобувачами освіти  було переглянуто відео-фрагменти «Чорним по білому», «Вбиті голодомором». З молодю було проведено бесіду, де кожний мав змогу висловити свої думки і визначити поняття «голодомор». Метою заходу є поглиблення знань здобувачів освіти про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки, виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

ІСТОРІЮ НЕ ПЕРЕПИСАТИ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

80 − 78 =