День працівника професійно-технічної освіти в Гірницькому ПТУ.

Красива осінь вишиває клени, а другий день жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День працівника професійно-технічної освіти. Завжди в системі професійно – технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання достойних громадян своєї країни, забезпечують справжню професійну підготовку.
За 79 років система ПТО пройшла не простий шлях. І тільки завдяки своїм робітникам змогла вижити і розвиватися зараз. Озираючись на пройдений шлях, не можна не визнати, що ця система пережила багато змін, впевнено доказала свою здатність успішно вирішувати завдання, які перед нею ставились. Саме дякуючи системі ПТО у молоді прокидається зацікавленість до реальних практичних знань, які необхідні їм в житті.
В цей день в училищі була проведена святкова лінійка, на якій в. о. директора Шемук Лариса та голова МО Довгоброд Любов привітали працівників та здобувачів освіти з професійним святом! Відбулося вручення подяк ветеранам освіти та майстрам в/н. Майстер в/н Сосновик Людмила, ветеран профтехосвіти, для учнів провела інформаційну бесіду про історію навчального закладу. Учні з великим задоволенням прослухали інформацію та переглянули світлини з історії життя училища.
Щиро вітаємо працівників профтехосвіти зі святом!
Зичимо вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами нашу область та Україну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

83 − = 73