Екскурсія учнів Гірницького професійно-технічного училища в рамках співробітництва з роботодавцями

23 вересня в Гірницькому професійно-технічному училищі викладачами професійної підготовки та майстрами виробничого навчання організована та проведена навчально-пізнавальна екскурсія до агрофірми «Світанок» та фермерського господарства «Партнерське» .
Здобувачі освіти І-ІІ курсу з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів «категорія «С» змогли познайомитися з новітньою сучасною технікою, з якою будуть працювати на виробничій практиці, з господарством та його сучасними виробничими процесами в машино-тракторному парку.
Їх увазі було представлено багато зразків нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, комбайни «New Holland», «John Deere»,Дон та жатки для зернових культур та соняшнику. Пресс – підборщики: KRONE BIG Pack 890, CLaas-1150, сучасні обприскувачі, косарки, сівалки а також сучасні ґрунтообробні машини.
У фермерськомуі господарстві керівники «Партнерське» продемонстрували технологічний процес роботи сіноворушилки, роторної коси, комбайна John Deere, трактора «Бєларус».
Цікавою була інформація спеціалістів господарства, щодо використання енергонасичених тракторів фірми «New Holland», «John Deere»стернових сівалок, та с/г машин по обробітку ґрунту.
В ході екскурсії змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і зробити внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва.
Тісна співпраця з замовниками дасть змогу покращити підготовку та зацікавити здобувачі освіти оволодівати професією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 2 =