Екскурсія учнів

Екскурсія учнів Гірницького професійно-технічного училища в рамках співробітництва з роботодавцями

В Гірницькому професійно-технічному училищі викладачем спецдисциплін Довгоброд Л.В та майстром в\н Сосновик Л.С організована та проведена навчально-пізнавальна екскурсія на поля до агрофірми «Агропромсервіс».
Нині у працівників агрофірми час активної роботи: догляд за посівами озимини.
Учні І курсу з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» змогли познайомитися з новітньою сучасною технікою для хімічного захисту рослин. В реальному часі поспілкувалися з механізаторами. Їх увазі було представлено зразок сучасного обприскувача. Тракторист господарства Пономарьов К.М. продемонстрував учням технологічний процес обприскування та підживлення озимини. Розповів про технічну характеристику та експлуатаційні показники обприскувача «Технома».
Учні цікавилися особливостями виробничого процесу та спостерігали за роботою агрегату.
В ході екскурсії учні змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і внести вклад в розвиток сільськогосподарського виробництва.
Тісна співпраця з замовниками дасть змогу покращити підготовку та зацікавити учнів оволодівати професією.

Фото Гірницьке ПТУ.

Фото Гірницьке ПТУ.

Фото Гірницьке ПТУ.

Екскурсія учнів Гірницького професійно-технічного училища в рамках співробітництва з роботодавцямиВ Гірницькому професійно-технічному училищі викладачем спецдисциплін Довгоброд Л.В та майстром вн Сосновик Л.С організована та проведена навчально-пізнавальна екскурсія на поля до агрофірми «Агропромсервіс».Нині у працівників агрофірми час активної роботи: догляд за посівами озимини.Учні І курсу з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» змогли познайомитися з новітньою сучасною технікою для хімічного захисту рослин. В реальному часі поспілкувалися з механізаторами. Їх увазі було представлено зразок сучасного обприскувача. Тракторист господарства Пономарьов К.М. продемонстрував учням технологічний процес обприскування та підживлення озимини. Розповів про технічну характеристику та експлуатаційні показники обприскувача «Технома».Учні цікавилися особливостями виробничого процесу та спостерігали за роботою агрегату.В ході екскурсії учні змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і внести вклад в розвиток сільськогосподарського виробництва.Тісна співпраця з замовниками дасть змогу покращити підготовку та зацікавити учнів оволодівати професією.

Geplaatst door Гірницьке ПТУ op maandag 21 mei 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 64 = 71