Заходи до Дня української писемності та мови.

Заходи до Дня української писемності та мови у Гірницькому професійно-технічному училищі

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9 листопада – Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.
Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу.
На честь Дня української писемності та мови у Гірницькому ПТУ було проведено Тиждень української мови «Говоріть українською», що проходив з 8 по 14 листопада.
Упродовж тижня викладачі та учні ПТУ взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Викладачами Богодаровою О. С. та Шафієвою Н. В. було проведено тематичні дні: «Наша рідна мова», «Поети та письменники, які прославили Україну», «Українська народна казка», івент «Рідна мова — коріння нації», мовознавча гра «Щасливий куб», відеолекторій «Історія української писемності», конкурс на краще декламування віршів про мову, перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів: «З витоків української писемності», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця».
День української писемності та мови спрямований на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 6 =