Заходи у Гірницькому професійно-технічному училищі з відзначення Дня Гідності та Свободи

«Вільні творити майбутнє»
Заходи у Гірницькому професійно-технічному училищі
з відзначення Дня Гідності та Свободи

Нізащо не вірте, якщо вам скажуть,
що купка небайдужих людей
не в силах змінити світ.
Тому, що досі, тільки вони це і робили.
Маргарет Мід
3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів українського народу, протягом тижня в училищі було проведено ряд заходів: тематичні перерви «Сторінками історії», виховні години «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам».
21 листопада в Гірницькому професійно-технічному училищі відбувся загальноучилищний виховний захід «Вільні творити майбутнє». Захід розпочався з виконанням Державного Гімну України. Здобувачі професійної освіти вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності хвилиною мовчання, переглянули презентацію «Що таке гідність», відеоролик «Небесній сотні присвячується», «Історія України за 5 хвилин», а також працювали над тлумаченням слів «Батьківщина», «гідність», «патріотизм», «незалежність», «воля», взяли участь в дискусії «Кого я вважаю патріотом і чому?» Здобувачі професійної освіти прийняли участь в естафеті «Вільні творити майбутнє».
Виховний захід сприяв вихованню патріотів України, бажанню зробити свою країну найкращою своїми досягненнями в майбутньому.
Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Бажаю, щоб наша боротьба закінчилася блискучою перемогою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 6