Тиждень протидії булінгу у Гірницькому професійно-технічному училищі

“Не роби вигляд, що не помічаєш…”

З 16 вересня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, до якого приєдналося Гірницьке професійно-технічне училище.
Поняття “булінг” визначається, як “моральне або фізичне насильство, агресія в будь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати своїм інтересам, мають ознаки свідомого жорстокого поводження”.
Викладач Ляхова Д.В. провела тренінгові заняття для здобувачів освіти «Булінг і кібербулінг», бесіду “Не роби вигляд, що не помічаєш” та виховну годину “Я проти булінгу”. Протягом тижня було переглянуто відеороліки за матеріалами мотиваційних зустрічей Ніка Вуйчича: «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своєму житті»; «Які у мене цінності»; «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі» та обговорення відео роликів. Здобувачі освіти отримали інформацію стосовно всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. Наприкінці тижня учні виготовили коллаж «Ми проти булінгу». Запропоновано долучитися до флешмобу #РазомПротиБулінгу в соціальних мережах.
За даними Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ майже третина українських підлітків та молодих людей ставали жертвами цькувань. Не будь осторонь цієї проблеми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 12 = 18