Проведено очну консультативно-методичну нараду

14-15 червня 2018 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено очну консультативно-методичну нараду щодо складання, погодження та затвердження робочих навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік.

Якісна підготовка до нового навчального року – спільна справа!

Після проведення з листопада 2017 р. декількох обласних Інтернет-нарад з керівниками ЗП(ПТ)О, обласних вебінарів, висвітлення на сайті центру методичних рекомендацій, електронного листування та телефонного консультування, на прохання керівників закладів професійної освіти Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області два дні поспіль 14 та 15 червня 2018 р. було проведено очну консультативно-методичну нараду із заступниками директора закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та особами, які беруть участь у складанні робочих навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік. 
Директор центру Едуард Гончаров повідомив присутнім про основні питання, які обговорювалися на нараді директорів Навчально-методичних центрів ПТО України у м. Полтава під головуванням Катерини Мірошниченко, заступника директора департаменту професійної освіти МОН України, про намічені шляхи покращення становлення і розвитку сучасної професійно-технічної освіти України в співпраці з країнами Європи. 
Завідувач кабінетом загальноосвітньої підготовки Тетяна Васюхно та завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Долініна надали учасникам наради роз’яснення до використання нормативних документів при складанні робочих навчальних планів. 
Після спільного обговорення і вирішення питань загального характеру, профільні методисти НМЦ ПТО у Донецькій області надали індивідуальні консультації, попрацювали в групах за напрямками підготовки кваліфікованих робітників. 
Тісна співпраця і взаємодія методистів центру та педагогів закладів П(ПТ)О області дає свої позитивні результати.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 4