Проведено очну консультативно-методичну нараду

14-15 червня 2018 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено очну консультативно-методичну нараду щодо складання, погодження та затвердження робочих навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік.

Якісна підготовка до нового навчального року – спільна справа!

Після проведення з листопада 2017 р. декількох обласних Інтернет-нарад з керівниками ЗП(ПТ)О, обласних вебінарів, висвітлення на сайті центру методичних рекомендацій, електронного листування та телефонного консультування, на прохання керівників закладів професійної освіти Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області два дні поспіль 14 та 15 червня 2018 р. було проведено очну консультативно-методичну нараду із заступниками директора закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та особами, які беруть участь у складанні робочих навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік. 
Директор центру Едуард Гончаров повідомив присутнім про основні питання, які обговорювалися на нараді директорів Навчально-методичних центрів ПТО України у м. Полтава під головуванням Катерини Мірошниченко, заступника директора департаменту професійної освіти МОН України, про намічені шляхи покращення становлення і розвитку сучасної професійно-технічної освіти України в співпраці з країнами Європи. 
Завідувач кабінетом загальноосвітньої підготовки Тетяна Васюхно та завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Долініна надали учасникам наради роз’яснення до використання нормативних документів при складанні робочих навчальних планів. 
Після спільного обговорення і вирішення питань загального характеру, профільні методисти НМЦ ПТО у Донецькій області надали індивідуальні консультації, попрацювали в групах за напрямками підготовки кваліфікованих робітників. 
Тісна співпраця і взаємодія методистів центру та педагогів закладів П(ПТ)О області дає свої позитивні результати.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

Світлина від Эдуарда Гончарова.

 

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

Admin

4
Коментарі: 0Публікації: 137Реєстрація: 14-03-2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

31 − 29 =